Nowy system wentylacyjny CIRC AIR

Dobra wentylacja powietrza jest ważniejsza niż mogłoby się wydawać. We wnętrzu gondoli szybko może gromadzić się ciepło. System wentylacyjny CIRC AIR stwarza relaksującą przestrzeń dla Waszego dziecka.

Połączenie przepuszczającego powietrze pokrycia materacyka oraz systemu wentylacyjnego w jego wnętrzu sprawia, że dziecko może swobodnie oddychać. Dzięki kanalikom powietrza na dnie gondoli oraz oddychającym materiałom na dnie w pokryciu oraz w materacyku powietrze może swobodnie cyrkulować wewnątrz wózka wielofunkcyjnego. Wydychany przez dziecko CO2 jest transportowane na zewnątrz, minimalizując ryzyko przegrzania. Jako że dzieci nie mogą regulować własnej temperatury ciała, nasz system wentylacyjny zapewnia, że ani zimne powietrze ani przeciąg nie dostaną się do wnętrza gondoli. Dzięki temu CIRC AIR chroni nie tylko przed przegrzaniem, ale także przed hipotermią.

 

Aby zapewnić rodzicom najlepszy materac dla naszego systemu, nawiązaliśmy współpracę z naszym wyłącznym partnerem firmą Träumeland – ekspertami z branży materacyków dla dzieci klasy premium. Rezultat współpracy: pierwsze, ekskluzywne materacyki do wózków o wysokiej jakości jak w modelach dedykowanych do łóżeczka. Dzięki systemowi CIRC AIR korzystnie wpływają na zdrowie dziecka.

Z myślą o komforcie, wnętrze materacyka zrobione jest z elastycznej zimnej pianki z optymalnym stopniem twardości dla główki i kręgosłupa dzieci. Dzięki wolnym od zanieczyszczeń naturalnym włóknom mogą używać go również dzieci z alergią.

Niezależne instytuty badawcze takie jak OEKO-TEX® oraz FKT potwierdzają wysoką jakość oraz to, co wiemy od dawna: Na materacu firmy Träumeland śpi się najlepiej!

 

 

 

Korzyści z systemu wentylacyjnego CIRC AIR

  • Przepuszczający powietrze materac firmy Träumeland z pionowymi kanałami wentylacyjnymi w połączeniu z otworami na dnie gondoli zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza.
  • Brak ryzyka przegrzania oraz hipotermii.
  • Zdrowe oddychanie dzięki usuwaniu zanieczyszczeń.
  • Równowaga wilgotności.
  • Pokrycie sprawdzone pod kątem działania substancji szkodliwych. Można je zdjąć i wyprać. Wykonane z naturalnych włókien TENCEL (39%) oraz sprawdzonych włókien sztucznych (61%).
  • Elastyczny materacyk z zimnej pianki ze zdrowym stopniem twardości dla główki i kręgosłupa dziecka.
  • Nadaje się do użytkowania przez dzieci z alergią.